Eğitim Dili

Paribu Üyelik Silme Nasıl Yapılır? Hesap Silme Linki

03.04.2022

Paribu üyelik silme işlemi sayesinde Paribu sitesinde oluşturduğunuz hesabı silebilirsiniz. Bitcoin ve alt coinleri alabileceğiniz bir sanal para borsası olan Paribu sitesinden bir hesap açtınız ve sonradan silmek istiyorsanız bu yazımız size rehber olacaktır. Paribu hesap silme işlemini nasıl yapacağınızı öğrenin.

0 / 5

Your page rank:

Paribu üyelik silme işlemi sayesinde Paribu sitesinde oluşturduğunuz hesabı silebilirsiniz. Bitcoin ve alt coinleri alabileceğiniz bir sanal para borsası olan Paribu sitesinden bir hesap açtınız ve sonradan silmek istiyorsanız bu yazımız size rehber olacaktır. Paribu hesap silme işlemini nasıl yapacağınızı öğrenin.

Paribu Üyelik Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Paribu hesabı açtınız ve artık bu hesabı silmek istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basittir. Paribu bu konuda kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. Peki Paribu üyelik silme işlemi için ne yapmalıyım? Öncelikle Paribu sitesinin resmi e-posta adresine hesabınızı kapatmak istediğinize dair bir e-posta atmalısınız.

Paribu resmi e-posta adresi destek@paribu.com adresine hesabınızı kapatmak istediğinize dair bir e-posta atınız. Bu e-posta adresine Paribu hesap bilgilerini gönderin şifrenizi göndermenize gerek yoktur. Kullandığınız e-posta ve kullanıcı adınız belirtmeniz yeterlidir. Daha sonra Paribu ekibi sizlerle iletişime geçecektir. 

Göndermiş olduğunuz e-posta Paribu’ya 30 gün içerisinde ulaşma süresi vardır. Yani 30 gün süre içerisinde Paribu hesabınızı silinecektir.

Paribu Üyelik Silme Örnek Şablon

Paribu üyelik silme linki kullanmayıp, e-posta üzerinden hesap silme isteği gönderecekseniz örnek şablon işinizi kolaylaştıracaktır.  Sizin için hazırladığımız örnek şablonda yer alan bilgileri doldurup destek@paribu.com adresine gönderebilirsiniz.

 • Paribu sitesinde oluşturduğum xxx numaralı hesabın kapatılıp, üyeliğimiz iptal edilmesini istiyorum.
 • Adınız Soyadınız:
 • E-Posta Adresiniz:
 • T.C. Kimlik Numaranız:

Burada yer alan bilgileri Paribu sitesinde oluşturduğunuz üyelik bilgilerine göre doldurunuz. Paribu sitesinde kayıtlı olmayan bilgileri gönderirseniz e-postanız dikkate alınmaz. Bilgileriniz doğruysa Paribu ekibi 30 gün içerisinde Paribu üyelik bilgilerinizi silecektir.

Paribu sitesinde yer alan bilgiye göre Paribu hesabınız kapatılsa da işlem geçmişiniz yasal olarak muhafaza edilmektedir.

Paribu Hesap Silme Linki

Paribu sitesine üyelik oluşturup, daha sonra bu hesabı silmek isteyen kullanıcılar Paribu sitesinde hesap silme linkini aramaktadır. Ancak böyle bir link yoktur. Bazı siteler hesap silme linki üzerinden doğrudan hesap silerken, Paribu sitesi bunu e-posta üzerinden yapmaktadır. Paribu üyelik silme işlemini link sayesinde yapmak için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

 • https://www.paribu.com/destek/#/feedback/closeAccount adresine gidiyoruz.
 • Siteye girdiğinizde sizlerden Paribu hesabı oluştururken, girdiğiniz bilgileri istemektedir.
 • İlgili alanlara bilgilerinizi girdikten sonra Destek talebi oluştur butonuna tıklamanız yeterlidir.
 • Destek talebi oluşturduğunuz zaman 30 gün içerisinde kontrol edilecek ve bununla ilgili dönüş Paribu hesabını oluştururken, yazdığınız e-posta adresine gelecektir.

Paribu sitesinde kullanıcılar yalnızca bir hesap oluşturabilir. Birden fazla kayıtlara izin verilmiyor. Eğer hesabınızı kapatırsanız daha sonra yeni bir hesap açmanız mümkün değildir.

Paribu Hesap silme Linki

Paribu Hesap silme Linki

Önemli: Paribu resmi e-posta adresinize hesap silme için mail atacaksanız Paribu sitesine kayıtlı olan e-posta adresinizi kullanmanız gerekiyor. Paribu sitesine kayıtlı olmayan e-posta adresleri dikkate alınmaz ve geçersiz kabul edilir.

Paribu İsim Değiştirme

Paribu üyelik silme işleminin nasıl yapılacağını öğrendik. Yine kullanıcıların en çok sorduğu Paribu isim değiştirme nasıl yapılır? Bunun bilgisini verelim.

Bazı durumlarda Paribu sitesine üyelik oluştururken isim hesap bilgilerinde yanlışlık olabiliyor. Bu durumda Paribu sitesinde yer alan destek bölümünden Paribu ekibine ulaşabilirsiniz. Paribu isim değiştirme konusunda sizlere yardımcı olacaklardır.

Paribu Telefon Numarası Değişikliği

Paribu Telefon Numarası Değişikliği

Paribu Telefon Numarası Değişikliği

Eğer Paribu telefon numarası değişikliği yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek Paribu telefon numaranızı kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Bunun için kolay adımları gerçekleştirmeniz yeterlidir.

 • Paribu sitesinde yer alan canlı destek ile iletişime geçerek telefon numaranızı değiştirmek istediğiniz söyleyebilirsiniz. Canlı destek bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.
 • Telefon numarası değiştirmek için Paribu sitesine ait olan destek@paribu.com e-posta adresine telefon numarası değiştirme isteğine ilişkin bir mail atmanız yeterlidir. ( Atacağınız mail adresi mutlaka Paribu sitesinde oluşturduğunuz e-posta adresi olmalıdır. )
 • Paribu hesap ayarları kısmından telefon numarası güncelleme bölümünden telefon numaranızı güncelleyebilirsiniz.

Paribu Güvenilir Mi?

Paribu güvenilir mi? Yasal mı? Soruları sanal para alıp satan kullanıcıların en çok merak ettiği soruların başında geliyor. Paribu şuan Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir sanal para borsası işleten kurumların başında geliyor. Paribu sitesi sayesinde sanal paralarınızı çekme ve yatırma işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Anlık olarak işlem yapacağınız Paribu sitesi yasal olarak hizmet vermektedir. Paribu sitesinin CEO görevini üstlenen Yasin Oral geniş kitlelerce tanınan ve saygı duyulan isimler arasında yer almaktadır.

Türkiye’de Bitcoin ve alt coinlerle uğraşan kişilerin en çok tercih ettiği borsa Paribu’dur.

Paribu Müşteri Hizmetleri

Paribu üyelik silme işlemi, hesap kapatma ve iptal işlemleri için Paribu müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek her konuda destek alabilirsiniz. Paribu müşteri hizmetleri telefon numarasıyla sizlere anında destek sağlıyor. Paribu sadece müşteri hizmetleri ile değil, aynı zamanda canlı destek  sisteminden her konuda kullanıcıların sorunlarına yönelik çözümler sağlıyor.  Paribu müşteri hizmetleri 0850 303 60 00 bu telefon numarasından iletişime geçerek üyelik silme, isim değiştirme ve telefon numarası değiştirme konusunda destek alabilirsiniz. 

Eğer Paribu müşteri hizmetleri telefon numarasından yeterli desteği alamadıysanız destek@paribu.com e-posta adresinden destek alabilirsiniz. 

Sizlere bu yazımızda Paribu üyelik silme nasıl yapılır? Bunun sorusunun cevabını verdik. Eğer bununla ilgili bir sorununuz varsa aşağıdaki yorum kutusundan bizlere bildirebilirsiniz.

Telegram Hesabı Nasıl Silinir

Tiktok Jeton Fiyatları

Konuşanlar Ücretsiz Nasıl İzlenir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
© Copyright 2023 Egitimdili.com Tüm hakları saklıdır.