Eğitim Dili

İstiklal Marşı İndir

20.02.2021
0 / 5

Your page rank:

İstiklal marşı indir ve yapacağınız programlarda zorluk çekmeyin. Çeşitli özle programlarda ve milli bayramlarda sesli İstiklal Marşı kullanmak istiyorsanız bu yazımız sayesinde İstiklal Marşının sesli halini kolaylıkla indirebilirsiniz.

Tamamen Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) uyumlu olup, saygı duruşuyla birlikte İstiklal Marşı indir butonuna tıklayıp anında bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirebilirsiniz.

İndireceğiniz dosyayı yapacağınız tüm programlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. MEB yönetmeliklerine uygun hazırlandığı için sizin için İstiklal Marşının yanında saygı duruşunu da paylaşıyoruz. Her dosyaları ayrı bir biçimde indirip hemen etkinliğinizde kullanmaya başlayın.

İstiklal Marşı İndir

İstiklal marşı indir sayesinde mp3 ve mp4 formatlarında milli marşımızı indirebileceksiniz. İndirmek için beklemenize gerek yok anında dosyayı güvenli bir şekilde indirip cihazınızdan kullanmaya başlayabilirsiniz. İstiklal marşı yönetmeliklere uygun hazırlandığı için sürekli boyunca milli programlarınızda kullanıp saklayabilirsiniz.

İstiklal Marşı’nın okunuşu sesli bir biçimde dosyaya eklenmiştir. Sesli biçimde 2’ye ayırdık. İstiklal Marşı’nın ilk 2 kıtasını indirebileceğiniz gibi 10 kıtasını da yazımız içerisinden indirebilirsiniz.

Saygı  duruşu ve İstiklal Marşı ülkemizde genellikle milli bayramlarda sıklıkla kullanılır. Bu yüzden ülkemizde milli bayramlar hakkında bilgi almak aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Milli bayramlarımız nedir onu öğrendikten sonra bu bayramlarda kullanmak için İstiklal Marşı indir seçeneğine tıklayıp sesimizi aşağıdaki kısımdan indirelim.

Aşağıda yer alan İstiklal Marşı 2 kıtadan oluşmaktadır ve yönetmeliklere uygun EBA sitesinden indirilmiştir. Öğrenci ve öğretmenlerin kullanacağı bir şekilde güvenilir yüklenmiştir.

Dosya içerisinde yer alan İstiklal Marşı Mp3 formatındadır.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı indir mp3

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın bir arada kullanmak istiyorsanız bunun için hazırladığımız dosyayı indirip kullanabilirsiniz. 1 dakikalık saygı duruşundan sonra ardından İstiklal Marşı çalacaktır. Bunu tek mp3 olarak birleştirdik ayrıca saygı duruşu açmanız gerek yoktur.

Saygı duruşunu tek olarak mp3 şeklinde indirmek isterseniz de ayrıca ilgili bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Sadece saygı duruşunu Mp3 olarak indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

İstiklal Marşı’nın 10 Kıtası İndir

İstiklal Marşı’nın 10 kıtasının sesli bir şekilde indirmek istiyorsanız aşağıdaki indir seçeneğini kullanabilirsiniz. İstiklal Marşı’nın 10 kıtası yönetmeliklere uygun bir şekilde hazırlanmış olup, tüm programlarınızda kullanabilirsiniz.

Milli marşımız 10 kıtadan oluştuğu için kimi zaman öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz bunun sesli versiyonunu merak ediyor. Bunun için sizlerin güvenli ve hızlı bir şekilde indirebilmesi için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

İstiklal Marşı’nın 10 kıtası şiir şeklindedir.

İstiklal Marşı PDF İndir

İstiklal Marşı’nın 10 kıtasını PDF şeklinde indirip bilgisayarınızda ya da telefonunuzda saklayıp kullanabilirsiniz. PDF winrar zip şeklinde yüklenmiştir.

Sonuç

İstiklal Marşı indir seçeneklerini kullanarak hem sesli hem de mp3 formatlarında indirmeyi anında yapabilirsiniz. Okullarda ve programlarda saygı duruşuyla birlikte İstiklal Marşı’nı kullanıp bu dosyaları arşivleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Copyright 2023 Egitimdili.com Tüm hakları saklıdır.