Eğitim Dili

Disney+ Şifrenizi Nasıl Değiştirebilirsiniz

30.06.2022
0 / 5

Your page rank:

Disney+ hesabınızı kimsenin kullanmadığından emin olmak istiyorsanız şifrenizi değiştirmeyi deneyin. Bunu masaüstü ve mobil cihazlarda nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Disney+, en sevdiğiniz filmler ve TV şovları için harika bir akış hizmetidir. Disney klasiklerinden gişe rekorları kıran Marvel filmlerine kadar platformda herkes için bir şeyler var. Ancak, diğer hesaplarda olduğu gibi, şifrenizi güncel ve güvende tutmanız gerekir. Bu basit adımlarla Disney+ şifrenizi hemen değiştirebileceksiniz.

Disney+ Parolanızı Nasıl Değiştirirsiniz (Masaüstü)

İstenmeyen hesap erişimi herkesin başına gelebilir. Hesabınızın güvenliğinin ihlal edildiğini veya başka birinin hesabınıza erişimi olduğunu düşünüyorsanız, hesabınızın güvenliğini sağlamak için şifrenizi değiştirmek harika bir ilk adımdır.

Masaüstünüzde şifrenizi nasıl değiştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 1. Disney+’ a gidin ve hesabınıza giriş yapın .
 2. Sağ üst köşedeki profil resminize tıklayın ve Hesap öğesini seçin .
 3. Hesap Ayrıntıları altında, Parola’nın yanındaki Düzenle simgesini seçin.
 4. E-posta veya kısa mesaj yoluyla tek seferlik bir kod alacaksınız. Kimliğinizi doğrulamak ve devam etmek için bu kodu girin.
 5. En az altı karakter uzunluğunda yeni bir şifre oluşturun. Büyük ve küçük harf, sayı ve simgelerin bir karışımını kullandığınızdan emin olun.

Buradan ayrıca tüm cihazlardan çıkış yapma seçeneğiniz de var. Hesabınızın güvenliğinin ihlal edilmiş olabileceğini düşünüyorsanız, bu iyi bir fikirdir.

Hatırlayabileceğiniz kırılmaz bir şifre oluşturmak her zaman kolay değildir, ancak hesabınızı güvende tutmak buna değer.

Disney+ Parolanızı Nasıl Değiştirirsiniz (Mobil)

Hareket halindeyseniz ve şifrenizi değiştirmeniz gerekiyorsa endişelenmeyin. Mobilde yapmak da bir o kadar kolay. İşte nasıl:

 1. iOS veya Android için Disney+ uygulamasını açın ve sağ alt köşedeki profil simgenize dokunun .
 2. Hesap’a ve ardından Şifre’nin yanındaki Değiştir’e dokunun .
 3. E-posta veya kısa mesaj yoluyla tek seferlik bir kod alacaksınız. Kimliğinizi doğrulamak ve devam etmek için bu kodu girin.
 4. Yeni bir şifre seçin.
 5. Kaydet’e dokunun ve hazırsınız.

Mobilden şifrenizi değiştirmek bu kadar kolay. Hesabınızı güvende tutmak için güçlü, benzersiz bir şifre seçin.

Disney+ hesabınızı bu gün ve çağda güvende tutmak her zamankinden daha önemli. Şifrenizi değiştirmek için çok geç olana kadar beklemeyin.

Disney+'da Parolanızı Nasıl Sıfırlarsınız?

Disney+’da Parolanızı Nasıl Sıfırlarsınız?

Disney+’da Parolanızı Nasıl Sıfırlarsınız?

Takip etmeniz gereken tüm hesaplarla, zaman zaman şifrenizi unutmanız şaşırtıcı değildir. Disney+ parolanızı hatırlayamıyorsanız endişelenmeyin; kolayca sıfırlayabilirsiniz. İşte nasıl:

 1. Disney+ uygulamasını açın.
 2. Parolanızı mı unuttunuz? .
 3. E-posta veya kısa mesaj yoluyla tek seferlik bir kod alacaksınız. Kimliğinizi doğrulamak ve devam etmek için bu kodu girin.
 4. Hesabınız için yeni bir şifre oluşturun.

Ve bu kadar. Disney+ parolanızı başarıyla sıfırladınız. Aynı adımlar, masaüstünüzde parolanızı sıfırlamaya çalışıyorsanız da geçerlidir.

Şifrenizi sıfırlamak için Disney+ hesabınızla ilişkili e-posta adresini bilmeniz gerektiğini unutmayın. E-posta adresinizi hatırlamıyorsanız, Disney Yardım Merkezi’ni ziyaret etmeniz ve müşteri hizmetlerinden yardım istemeniz gerekir.

Disney+ deneyiminiz olabildiğince büyülü olmalıdır. Elinizin altında çok sayıda Disney+ ipucu ve püf noktası ile yayın deneyiminizden en iyi şekilde yararlanacağınızdan emin olabilirsiniz. Çevrimdışı dizi izlemekten profilinizi özelleştirmeye kadar Disney+’ta yapabileceğiniz çok şey var.

Arkanıza yaslanın ve izleyin!

Disney+’da ailedeki herkes için bir şeyler var. Çok çeşitli filmler ve TV şovları ile her zaman izleyecek bir şeyler vardır. Ve bu kolay adımlarla, istediğiniz zaman şifrenizi değiştirebilirsiniz. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve en sevdiğiniz Disney+ içeriğinin keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.

Telegram Hesabı Nasıl Silinir

Bilgi Alıyorum Bilgi Paylaşım Platformu

Tiktok Jeton Fiyatları

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Copyright 2023 Egitimdili.com Tüm hakları saklıdır.