Eğitim Dili

Açık Mikrofon Başvuru Nasıl Yapılır? Babala Tv Başvuru

23.12.2022
0 / 5

Your page rank:

Açık mikrofon başvuru nasıl yapılır? Babala Tv açık mikrofon başvurusu nasıl yapılır? Oğuzhan Uğur tarafından 2022 yılında yapılmaya başlanan Açık Mikrofon programı geniş kitlelerce çok sevildi ve ilgi odağı haline geldi. Oğuzhan Uğur’un Youtube platformunda kurmuş olduğu Babala TV kapsamında yapılan Açık Mikrofon programına seyirci olarak katılmak isteyenlerin sayısı artmaya başladı.

Açık Mikrofon programıyla Oğuzhan Uğur programına siyasi parti liderlerini ve siyasette önde gelen isimleri konuk alıyor ve seyircilerin onlara soru sormasını istiyor. Seyirci olarak seçilen kişilerde öğrenci, basın danışmanları ve farklı meslek gruplarından seçiliyor. Seyirci olarak katılanlar programa gelenlere soru soruyor ve onlarda yanıtlıyor.

Açık Mikrofon programına katılacak kişiler genellikle karşıt görüşlü kişilerden seçiliyor. Programa katılacak kişi belli oluyor ve bu doğrultuda seyirci seçimleri yapılıyor. açık Mikrofon programına ilk Zafer Partisi Ümit Özdağ katılmıştı. Babala Tv Youtube kanalında ilk bölümün yayınlanmasıyla izlenme rekorları kırmış ve en çok izlenen videolar arasına girmiştir.

Açık Mikrofon Başvuru  Şartları

Açık mikrofon başvuru yapmak için öncelikle aşağıdaki şartları taşıyor olmanız gerekir.

 • T.C. vatandaşı olmak.
 • 18 yaşından büyük olmak
 • Programa katılacak kişinin siyasi görüşüne karşıt olmak.
 • Soru sormaya istekli olmak
 • Kendini ifade edebilme

Açık Mikrofon Başvuru Nasıl Yapılır? 2023

Babala TV kanalında yayınlanan Açık Mikrofon programını Oğuz Uğur sunuyor ve yönetiyor. Eğer bende açık mikrofon programına başvuru yapmak istiyorum diyorsanız Oğuzhan Uğur’un sosyal medya hesaplarından iletişime geçmeniz gerekiyor. Oğuzhan Uğur İnstagram ve Twitter platformlarını aktif şekilde kullanıyor. Bu hesaplara seyirci olmak istediğinize dair mesaj atarsanız sizlerle iletişime geçeceklerdir. Mesaj atarken kendinizi tanıtmayı unutmayın.

Açık Mikrofon başvuru için online bir form yoktur. Herhangi bir internet sitesine girerek başvuru yapamazsınız. Her yapılacak programdan önce Oğuzhan Uğur programa konuk alacağı kişiyi sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Eğer paylaştığı kişinin görüşüne karşıtsanız seyirci olarak da katılmak istiyorsanız Oğuzhan Uğur’un aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından biriyle iletişime geçebilirsiniz. Seyirci olarak başvuru yaparken adınız soyadınızı mesleğinizi ve kendinizi tanıtan bir yazı yazmayı unutmayın.

Açık Mikrofon başvuruları için Oğuzhan Uğur’un ekibi paylaşılan kişinin gönderisinin altına #sorumvar etiketine sormak istediğiniz soruyu yazıyorsunuz ve Babala TV  yapılan en iyi yorumları seçiyor ve buradan da seyirci seçimi yapıyor. Programa seçildikten sonra sorunuzu da hazırlamanız gerekiyor.

Oğuzhan Uğur Açık Mikrofon sosyal Medya Hesapları

Oğuzhan Uğur Twitter Hesabı: https://twitter.com/OguzhanUgur

Oğuzhan Uğur İnstagram Hesabı: https://www.instagram.com/oguzhanugur_/?hl=tr

Açık Mikrofon Programına Katılanlar

2022 yılında başlayan Açık Mikrofon programına şimdiye kadar katılan kişiler;

 1. AK Parti MKYK Üyesi Metin Külünk
 2. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce
 3. Genç Parti Kurucu Başkanı Cem Uzan
 4. Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ
 5. Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu
 6. HDP Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu

Kumru Yumurtası Kaç Günde Çıkar

Awsu Ne Demek

Belogent Krem Ne İşe Yarar

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Copyright 2023 Egitimdili.com Tüm hakları saklıdır.